CzechRepublicEnglish (UK)

Půjčovna lodí

Lodě 1Půjčujeme lodě a kánoe na Malé Skále v Ceském ráji na střední tok řeky Jizery – mezi Spálovem a Mnichovým Hradištěm. Na tomto úseku má Jizera charekter mírné turistické řeky. Pokud je dostatek vody, naše lodě můžete také využít třeba na Kamenici, nebo si je zapůjčit na jinou řeku.

Nabízíme lodě a vybavení za bezkonkurenční ceny, ale samozřejmostí je pro nás i široký informační servis, instruktáž, kilometráž vybrané trasy a individuální přístup.

Vybavení

V naší půjčovně najdete plastové kanoe Samba. Jedná se o stabilní, rychlé a zároveň obratné lodě.  Ani začátečníci se nemusí obávat nechtěného koupání, protože loď výborně drží rovnováhu a díky speciální konstrukci ji nelze potopit. Dále vlastníme symetrické rafty Denali, které se hodí jak pro pohodlný výlet s rodinou, tak i pro dobrodružství na divoké řece. Patrioty jistě potěší fakt, že lodě i rafty jsou české výroby.

Ceny

RaftCeník jsme se snažili udělat co nejjednodušeji. Oproti konkurenci se lišíme tím, že cena je konečná. Nehrozí tedy navyšování o další poplatky, které je běžné v jiných půjčovnách. V ceně je veškeré potřebné vodácké vybavení. Přistavení na místo začátku plavby a odvoz materiálu zpět je také zdarma.
Samozřejmě nepůjčujeme lodě pouze z Malé Skály. Na Vaše přání lodě dovezeme kamkoli. Také splutí dále po proudu není problém – plavbu můžete zakončit v Příšovicích, Březině nebo Mnichově Hradišti.(malý příplatek za odvoz bude nutný).

Nabídka pro školy

Pro školy a sportovní organizace má naše půjčovna  speciální nabídku za zvýhodněné ceny. Splutí Jizery na kánoích nebo raftech. Rádi vám zprostředkujeme besedu s několikanásobným mistrem světa na divoké vodě Miroslavem Šimkem. Zajištění stravy v našich restauracích Ostrov a Zrcadlová koza, nebo třeba jen opékání buřtů u táboráku. Ubytování ve stanech, chatkách,pokojích nebo apartmánech

Malá skála